Teknorot Otomotiv’den Ankara’da 2 Günlük Seminer

Teknorot Otomotiv’den Ankara’da 2 Günlük Seminer

Teknorot, 7-8 Kasım tarihlerinde Ankara Crowne Plaza’da oto yedek parçacıları ve özel servislere yönelik iki günlük seminer gerçekleştirdi.

Yaklaşık 400 kişinin katılımıyla gerçekleşen seminerde Teknorot Satış ve Pazarlama Müdürü Sn. Emrah İŞBİLİR, yurtiçi satış ve pazarlama operasyonları hakkında, Kalite Müdürü Sn. Serdar YÜCEL ise Teknorot kalite anlayışı ve kalite yönetim sistemleri hakkında bilgiler aktardı. Teknorot Satış Sonrası Hizmetler Ekibi ve bu bölgede bulunan Teknorot bayilerinin, müşterileriyle ilişkilerini daha da pekiştirdiği etkinlik düzenlenen akşam yemeği ile son buldu.

TEKNOROT HAKKINDA

Teknorot, binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde yenileme pazarında Avrupa’nın en büyük üreticisidir. 1992 yılında, yüzde yüz yerli sermaye ile sektör yolculuğuna başlayan Teknorot, bugün Düzce Organize Sanayi Bölgesi’nde geniş makina parkuruyla 65.000 m²’si kapalı olmak üzere 90.000 m²’lik toplam alan ve 1500’ü aşan çalışanı ile üretim yapmaktadır. Firmamız, global tesisleri ile birlikte toplamda 120.000 m² üretim sahası ve 1700’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Yenileme pazarındaki büyüme ve talep artışı ile paralel olarak, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış Düzce tesisimiz, 2008 yılında tam kapasiteyle üretime başlamıştır. Düzce üretim tesisleri, Teknorot için ileri teknolojinin yanında yeni üretim metotlarını ve yüksek kalite anlayışını sembolize eden bir tesis olma özelliğini taşımaktadır.

Üretiminin %90’ını, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 70’ten fazla ülkeye ihraç etmektedir. 9000’den fazla aktif referansın yanı sıra her sene 650’nin üzerinde yeni referans ürün gamımıza dahil olmaktadır.

Teknorot; rotil, rot başı, rot mili, alüminyum ve çelik dövme rotilli kol, saç salıncak, Z-rot ve burç ürün gruplarını Türkiye başta olmak üzere İspanya, Hindistan ve Çin’de bulunan üretim ve dağıtım merkezlerinden tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

Dünyanın lider üretici firmalarından biri olan Teknorot, ileri teknolojiyi ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan Teknorot, 2009 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde yer almayı başarmıştır.


Kategoriler: Yedek Parça