Yeni ve Piyasaya Sürülen İlk Ürün Olan Motosiklet Bujileri, Rekabet Avantajı Sunuyor

Yeni ve Piyasaya Sürülen İlk Ürün Olan Motosiklet Bujileri, Rekabet Avantajı Sunuyor

2-tekerlek uygulamaları için 22 adet, yeni, OE kalitesinde buji, 6 yarış bujisi dahil, otomotiv piyasasına, ateşleme parçaları ve araç elektroniğinde uzman, dünya lideri NGK SPARK PLUG tarafından, yeni motosiklet ve skuter modellerinin piyasaya sürülmesini takiben sunulmuştur. Bujilerin hızla mevcut olması, firmanın motosiklet endüstrisindeki pazar liderliğinin altını çizer ve gelecek sezon için müşterilere daha fazla fırsat sunar.

Yeni bujiler ile birlikte, en bilinen motosiklet, skuter ve arazide kullanılan araç (SSV) üreticleri, Suzuki, Honda, KTM, Piaggio/Vespa, Kymco, Lexmoto, Sym, Aprilia ve Polaris için olanlar dahil olmak üzere, 63 önemli 2-tekerlekli uygulamayı ürün yelpazesine ilave ediyor. NGK SPARK PLUG, tüm bu uygulamalarda orijinal ekipman (OE) sağlayıcısı olduğu için, ürün gamındaki her bir buji OE- özelliği içerir ve ilk defa otomotiv pazarınına sunuyor.

Şirketin NGK Ateşleme Parçaları markası altında, Lazer İridyum, Sarı Kutu, İridyum IX ve yarış ürün yelpazesinde piyasaya sunumakta ve tüm yeni buji referansları hemen erişilebilir durumdadır.

NGK SPARK PLUG’ın, orijinal kalitede, 2-tekerlek bujilerini bu kadar çabuk piyasaya sunabilmesi, pazar lideri olması sayesinde mümkün olmuştur ve tüm otomotiv piyasasında eşsizdir. Mevcudiyet hızının anlamı, yeni motosiklet ve skuterlerin pazara gelmesinden sonra bir kaç ay içinde distribütörlerinin ve servislerin sundukları hizmetlere ekleyecekleri yeni fırsatları belirleme imkanına sahip olmalarıdır.

Ürün gamının genişliği, şirketin piyasaya mümkün olduğu kadar çok 2-tekerlek bujisini sunma amacını vurguluyor. NGK SPARK PLUG Avrupa, Aftermarket EMEA Başkan Yardımcısı David Loy,’un da ifade ettiği gibi: “2-Tekerlek bujilerin dünyadaki en büyük OE tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz ve bunun neticesi olarak yeni buji çeşitlerimiz piyasada ilk olmuştur. Bu çeşitlilik, Aftermarket müşterilerimize daima rekabet avantajı sağlar.”

Piyasaya yeni sunduklarımızın arasında referans LMDR10A-JS (stok no. 97718, OE no. 67040511A)– çok ince bir buji – öncü bir üründür ve piyasada ilk olarak Ducati Panigale V4 motosiklet için sunulacaktır. Çift buji (her silindir için iki buji), KTM Super Duke V-çift motor motosiklet için de mevcuttur ve referansları LMAR7DI-10 (stok no. 96956, OE no. 60439094000) ve LKAR9BI-10 (stok no. 95371, OE no. 60439093000)’dır.

NGK SPARK PLUG, OE ve Aftermarket 2-tekerlek sektöründe uzun yıllardır uzman konumdadır. Yüksek performans, motosiklet, skuter ve SSV bujileri 16,500’den fazla uygulamayı kapsar ve Avrupa’da 2-tekerlekli araç sayısının neredeyse %100’üne eşittir- Aftermarket piyasasındaki en yüksek kapmsama oranıdır.

22, yeni 2- tekerlek bujileri tüm Avrupa’da toptancılar, distribütörler ve servisler için bulunur. Ürün katalogları 13 dilde mevcuttur ve hem basılı olarak ve hem de, www.ngkntk.com adresi ile PDF formatında mevcuttur.


Kategoriler: Yedek Parça