3. Martaş Academy İstanbul'da Düzenlendi

3. Martaş Academy İstanbul'da Düzenlendi

Martaş Otomotiv tarafından hayata geçirilen ve “Önce İnsan” mottosuyla yola çıkan Martaş Academy, üçüncü organizasyonunu İstanbul’da gerçekleştirdi. 12 – 13 Ocak 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilen Martaş Academy, Anadolu’nun birçok ilinden gelen personelin de katılımıyla büyük bir organizasyona dönüştü.

Birinci gün merkez ofiste düzenlenen barbekü partisi ile başlayan organizasyon, Ataşehir Watergarden’da düzenlenen etkinlikle devam etti. Ziya Özalp ve Cem Baver Özalp’in 2019 vizyonu ve organizasyon yapısı ile ilgili yapmış olduğu sunumlar ilgi ile takip edildi. Martaş Otomotiv yönetim kurulu başkanı sayın Hadi Özalp, “Dünden Bugüne Martaş” etkinliğinde şirketin kurulum aşamasından bugün geldiği noktaya kadar bilinmeyenleri anlatırken katılımcıların duygulu anlar yaşamasına neden oldu. Akşam yemeğinin ardından bowling turnuvasına katılan Martaş Otomotiv çalışanları gecenin geç saatine kadar eğlenceli vakit geçirdi.

İkinci gün, Ataşehir Sheraton Otelde gerçekleştirilen Motivasyon ve Takım çalışması etkinliği ile devam edildi. Motivasyon Koçu Nilsen Özbarlas’ın hazırlamış olduğu sunum ve aktivitelerde “birlikte daha güçlüyüz” mesajı verildi.

 


Kategoriler: Yedek Parça