Schaeffler eğitimleri hız kesmeden devam ediyor

Schaeffler eğitimleri hız kesmeden devam ediyor

Schaeffler Automotive Aftermarket Türkiye, sektöre yön veren uzmanlığını 2018 yılında düzenlediği seminerlerde yaklaşık 1400 katılımcı ile paylaştı.

Schaeffler Grubu, sunmuş olduğu yüksek kalite, üstün teknoloji ve güçlü yenilikçi yaklaşımı ile otomotiv sektörü için küresel çapta lider bir tedarikçi konumundadır. Motor, şanzıman, şasi uygulamalarındaki yüksek hassasiyetli komponent ve sistemleri ile birlikte “Gelecek için Mobilite” konseptine çözüm odaklı büyük katkılar sağlar. Merkezi Langen, Almanya’da bulunan Schaeffler Automotive Aftermarket, LuK, INA, FAG, Ruville ürün markaları ve tamirhaneler için servis markası REPXPERT ile Schaeffler Grubu’nun dünya çapında otomotiv yenileme pazarındaki faaliyetlerini yürüten şirketidir.

Schaeffler Automotive Aftermarket’in globalde sahip olduğu yüksek ürün ve hizmet kalitesinin vermiş olduğu destekle Türkiye’de de yüksek müşteri memnuniyeti için uğraşan Türkiye ekibi, katma değerli bir hizmet yaratmak amacıyla sektöre yönelik eğitimlere de çok büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda, Schaeffler Automotive Aftermarket Türkiye Teknik Ekibi, 2018 yılında usta ve perakendeci olmak üzere yaklaşık 1400 kişinin katıldığı eğitimler düzenleyerek Schaeffler’in yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri hakkında bilgiler paylaştı. Schaeffler’in LuK, INA, FAG ve Ruville markalarına yönelik gerçekleştirilen sunumlarda yeni ürün tanıtımlarının yanı sıra ürünlerin çalışma prensipleri ve ilgili arıza teşhisi konusunda da detaylı teorik ve pratik bilgiler verildi.

Hedef gruplara özel ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik organize edilen eğitimler, İstanbul’da bulunan Schaeffler Teknoloji Merkezi ve ülke genelinde İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Konya, Samsun, Gaziantep, Bursa, Antalya, Trabzon, Denizli, Kayseri ve Manisa illerinde gerçekleştirildi. Teknik Hizmetler Müdürü Barış Kayahan “Müşterilerimizin teknik yetkinliklerini artırmak ve onları Schaeffler ürünleri hakkında güncel bilgilerle donatmak için düzenlediğimiz eğitimlerimiz 2019 yılında da hız kesmeden devam edecek. Müşterilerimiz eğitimlerimizi www.repxpert.com.tr sayfamızdan takip edebilir” şeklinde bilgi verdi.

Schaeffler ve iş ortaklarının müşteri memnuniyetini daha ileri seviyeye taşımak için iş birliği içerisinde gerçekleştirdiği bu etkinliklerde müşteriler ile karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı ortamlar sunuldu.


Kategoriler: Yedek Parça