Autopromotec’ten Türk Sanayicisine Destek!

Autopromotec’ten Türk Sanayicisine Destek!

22-26 Mayıs 2019 Tarihleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde 28.kez kapılarını açacak Autopromotec Fuarı, OSS ve TAYSAD Üyelerine avantajlı ve özel fırsatlar sunuyor. Türkiye’ye ve Türk Pazarına desteği ile bilinen Autopromotec, Türkiye’deki faaliyet ve çalışmalarına son dönemde hız verdi.

TÜRK SANAYİSİ’NİN YENİDEN ŞAHLANACAĞINA İNANIYORUZ!

50 yılı aşkın süredir Bologna’da yapılan, 2017 senesinde, 1.599 katılımcı firma ve 113.000’ünü aşkın profesyonelin ziyareti ile gerçekleştirilen Autopromotec Fuarı, Türk Firmalar için kaçırılmaması gereken bir buluşma noktası haline geldi. Dünya’nın farklı ülkelerinden gelen satın alma heyetleri ve en büyük üreticilerin temsilcilerinin ziyaret ettiği Autopromotec Fuar’nın, Uluslararası Pazarlar Danışmanı Emanuele Vicentini; Türk Ekonomisi şu an da bir  durgunluk yaşıyor olabilir. İtalya, bu süreçte ilk günden beri, Türkiye’nin yanında olduğunu gösterdi. Biz de Autopromotec olarak, Türkiye’ye ve Türk Sanayicisine olan tüm inancımızla, OSS ve TAYSAD Üyelerine özel fırsatlar hazırladık. İnanıyoruz ki, Türk Sanayicisi, bizim de desteğimizle, bu durgunluk sürecini çok hızlı bir şekilde aşarak, yeniden şaha kalkacaktır, dedi. Vicentini ayrıca, Türk Ekonomisi’nin sağlam temellere oturduğunu ve İtalya Pazarı’nın Türk firmalara büyük güven duyduğunu belirterek; 2019 Autopromotec Fuarı, Türk otomotiv üreticileri için yine müthiş imkanlar sunuyor, Türk Üreticileri, Autopromotec’teki yerlerini almaya çağırıyorum, dedi.

TÜRK FİRMALARA İLGİ BÜYÜK!

Autopromotec Fuarı Türkiye Danışmanı Sancar Consulting Firması Genel Müdürü Adnan Tolga Sancar, fuarların durgunluk dönemleri için en iyi çıkış kapısı olduğunu belirterek, Türk üreticilerin ürün kalitesi ile, yıllardır başta İtalya olmak üzere Avrupa’da büyük ilgi ile karşılandığını, bu sene 28. kez yapılacak olan Autopromotec Fuarı’nın, Türk otomotiv ekipmanları ve yan sanayi üreticilerine çok avantajlı koşullarla, yeniden bir ivme yakalama fırsatı sunduğunu söyledi.   

YENİ HOLLERLE REKOR BÜYÜKLÜKTEKİ FUAR

Dünya’nın en önemli otomotiv ekipmanları ve yan sanayi ürünleri fuarlarından biri kabul edilen Autopromotec, 1965’den beri, 2 yılda bir Bologna’da yapılıyor. Bu sene yeni eklenen hollerle 162.000 m2’lik alanda açılacak olan fuara, rekor düzeyde, katılım ve ziyaretçi bekleniyor.

 


Kategoriler: Fuar Haberleri