Autopromotec, Türk Sanayicisi İçin Bologna’ya Satin Alma Heyeti Getiriyor!

Autopromotec, Türk Sanayicisi İçin Bologna’ya Satin Alma Heyeti Getiriyor!

22-26 Mayıs 2019 Tarihleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde 28.kez kapılarını açacak Autopromotec Fuarı, 35 ülkeden 120’yi aşkın firma temsilcisi ve satın alma sorumlusunu ağırlamaya hazırlanıyor. Türkiye’den yüksek bir katılıma ve yoğun bir ziyaretçi kitlesine sahip fuar, bu sene hatırlanacağı üzere OSS ve TAYSAD Üyelerine avantajlı ve özel fırsatlar sunmuştu. 2017 senesinde, 1.599 katılımcı ve 113.616 ziyaretçi ile, 50 yılı aşkın fuar tarihinin rekorlarının kırıldığı etkinlik, Otomotiv sektöründe son teknolojik gelişmelerin, ürün ve hizmetlerin sunulduğu uluslararası bir platform olarak öne çıkıyor. 

35 ÜLKEDEN 120 KİŞİLİK UZMAN HEYET

Autopromotec bu sene, İtalya Ekonomiyi Geliştirme Bakanlığı’nın desteği ve İtalyan Ticaret Ajansı işbirliğiyle, otomotiv sektörüne yakın ilgisi olan A.B.D, Güney Kore, Japonya, Hong Kong ve Avustralya gibi gelişmiş ülkelerin satın alma yetkilileri ile, Meksika, Endonezya, Malezya, Çin, Rusya, Thailand, Vietnam, Mısır, Lübnan, Suudi Arabistan, Kuveyt, Fas, Tunus, Cezayir, Kazakistan, Azerbeycan ve Arjantin, Brezilya, Şili, Peru gibi gelişmekte olan pazarların satın alma uzmanlarını fuar için misafir ederek başta Türk Firmalar olmak üzere, tüm katılımcılar ile satın alma görüşmeleri yapmaları için uygun ortam sağlayacak. Geçen yıllarda, yüksek kalite ve ürün çeşitliliği sebebiyle Türk Firmalara Autopromotec’de büyük ilgi olmuştu.

TÜRK EKONOMİSİ ÜRETİM İLE BÜYÜYECEK!

Autopromotec Fuarı Türkiye Danışmanı Sancar Consulting Firması Genel Müdürü Adnan Tolga Sancar, Türkiye’nin türbülansı çabuk atlatarak, yeniden stabilite yakalamayı başardığını, göstergelerin yılın ikinci yarısından itibaren, daha büyük bir ivme ile artıya dönmesini beklediklerini söyledi. 2020 büyüme tahmininin, uluslararası kurumlarca, +3’ün üzerinde öngörülmesini memnuniyetle takip ettiklerini sözlerine ekleyen Sancar, Autopromotec Fuarı’nın, Türk Otomotiv Sektörü Üreticileri için kaçırılmayacak fırsatlar sunduğunu ve Türk Sanayicisinin önümüzdeki aylarda yeniden, imalat rekorları kırarak büyümeye katkı sağlayacağına inandıklarını belirtti.

YENİ HOLLERLE REKOR BÜYÜKLÜKTEKİ FUAR

Dünya’nın en önemli otomotiv ekipmanları ve yan sanayi ürünleri fuarlarından biri kabul edilen Autopromotec, 1965’den beri, 2 yılda bir Bologna’da yapılıyor. Bu sene yeni eklenen hollerle 162.000 m2’lik alanda açılacak olan fuara, rekor düzeyde katılım ve ziyaretçi bekleniyor. Autopromotec Uluslararası Otomotiv Ekipmanları ve Aftermarket Fuarı”, İtalya’nın Bologna Şehrinde, 22 Mayıs 2019 tarihinde kapılarını açacak.


Kategoriler: Fuar Haberleri