‘Valeo Uzmanlar Kulübü’ Sadakat Programı, Automechanika İstanbul Fuarı’nda Tanıtıldı!

‘Valeo Uzmanlar Kulübü’ Sadakat Programı, Automechanika İstanbul Fuarı’nda Tanıtıldı!

Yeni, % 100 Dijital Servis Sadakat Programı

Valeo’nun servisler için hazırladığı yeni sadakat programı Valeo Uzmanlar Kulübü birbirinden farklı avantajları ve yüzlerce ürün seçeneği ile hayata geçirildi. Tanıtımının, Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika İstanbul’da, 4-7 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildiği Valeo Uzmanlar Kulübü, otomotiv endüstrisi yenileme pazarı alanında faaliyet gösteren servisler ile buluştu.

Yenileme pazarı uzmanı Valeo, servisler ile ilgili çalışmalarını öncelikli hale getirerek, günlük hayatlarını kolaylaştırmak için birçok dijital çözüm geliştiriyor. Yeni Valeo Sadakat Programı, servis çalışanlarına kolay ve keyifli bir yolculuk sunmayı hedeflerken, Valeo ürünlerini tercih eden servis noktalarını da ödüllendiriyor.

Son dönemde yaptığı dijital yatırımlar ile ön plana çıkan Valeo, diğer yeni servis ve uygulamalarında da olduğu gibi servis çalışanlarını düşünerek basit, etkili ve % 100 dijital bir çözüm sunuyor.

Valeo Uzmanlar Kulübü, hızlı ve kolay şekilde puan kazanma ve biriktirilen puanlarla yüzlerce hediye arasından dilediğinizi seçme imkanı sunuyor!

Valeo Uzmanlar Kulübü, etkili ve kullanıcı dostu bir Sadakat Programı geliştirmek için 7 ülkede 600'den fazla profesyonel ile görüşülerek hazırlandı. Servis noktaları için özel olarak geliştirilen bu yeni ödül programına, akıllı telefon uygulamaları veya www.valeoservice.com.tr web adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm zahmetli prosedürleri ortadan kaldıran yeni Valeo Uzmanlar Kulübü ile üye servisler, barkod kesmeye, toplamaya ve postalamaya gerek kalmadan puanlarını kolay ve hızlı bir şekilde, anında hesaplarına geçecek şekilde toplayabiliyor.

Yeni bir solukla hayata geçirilen Valeo Uzmanlar Kulübü Sadakat Programı, Valeo ile servis noktaları arasındaki işbirliğini daha da arttıracağının sinyallerini veriyor.

Uzmanlar Kulübü’nü keşfetmek için www.valeoservice.com.tr/tr/uzmanlarkulubu adresini ziyaret edebilirsiniz.


Kategoriler: Yedek Parça