İntermobil Otovizyon III 2019 Toplantılar Serisi Gerçekleştirildi

İntermobil Otovizyon III 2019 Toplantılar Serisi Gerçekleştirildi

Türkiye’yi otomotiv sektörünün dünya markalarıyla buluşturan İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş. olarak, temsilciliğini ve distribütörlüğünü yaptığı BEHR HELLA SERVICE ve VDO markaları ile birlikte 2017’de başlattığı Otovizyon toplantılar serisinin üçüncüsünü 23-27 Nisan tarihlerinde binek ürün gruplarına yönelik olarak Mercanlar Otomotiv ve Ticaret A.Ş. ile birlikte gerçekleştirdi.

Samsun, Konya, Kayseri, ve Gaziantep’te gerçekleştirilen etkinliklere bağımsız tamirhane, distribütör, özel servis, yetkili servis, toptancı/perakendeci iş modellerinde hizmet veren 250’yi aşkın usta ve uzman katıldı.

İntermobil BEHR HELLA SERVICE & VDO Satış Müdürü Halil Eralp’in yaptığı BEHR HELLA SERVİCE ısı yönetimi sistemlerindeki gelişmeler ve VDO’nun Otomotiv Satış Sonrası pazarına yönelik geliştirdiği ürün gamı hakkında bilgileri içeren sunumla başladı. Toplantılar sırasında detaylı bilgi içeren basılı malzemeler de katılımcılarla paylaşıldı. Sunum sonrası hep beraber yenilen yemek sırasında katılımcılar/ustalar BEHR HELLA SERVICE – VDO yetkilileri ile buluşma şansını yakalayarak akıllarına takılan birçok soru işaretini giderdi.


Kategoriler: Yedek Parça