AutopromotecEDU, Otomotiv Aftermarket Pazarının Yine Gündemini Belirliyor...

AutopromotecEDU, Otomotiv Aftermarket Pazarının Yine Gündemini Belirliyor...

22-26 Mayıs 2019 Tarihleri arasında, İtalya’nın Bologna şehrinde 28.kez kapılarını açacak Autopromotec Fuarı ile eş zamanlı yapılacak olan AutopromotecEdu etkinliği, otomotiv sektörünün geleceğini ilgilendiren bir çok konferansa ve toplantıya evsahipliği yapacak. Fuar’ın en can alıcı bölümlerinden biri kabul edilen AutopromotecEDU, Fuar’ın ilk günü olan 22 Mayıs saat 10.30’da açılış töreni ile başlayacak. 4 gün boyunca sürecek konferanslarda, otomotiv satış sonrası hizmetlere ve ürünlere dönük, yenilikçi buluş ve yöntemler ele alınacak. Özellikle, 23 Mayıs günü yapılacak olan Uluslararası Aftermarket Konferansı’nın, sektör profesyonelleri tarafından yine büyük ilgi görmesi bekleniyor.

2017 senesinde, 1.599 katılımcı ve 113.616 ziyaretçi ile, 50 yıldan fazla olan tarihinin, rekorlarının kırıldığı Autopromotec Fuarı, otomotiv sektöründe son teknolojik gelişmelerin, ürün ve hizmetlerin sunulduğu uluslararası bir platform olarak öne çıkıyor. Autopromotec Fuarına online katılım davetiyesi için lütfen tıklayınız... https://www.autopromotec.com/ticket

YENİ HOLLERLE REKOR BÜYÜKLÜKTEKİ FUAR

Dünya’nın en önemli otomotiv ekipmanları ve yan sanayi ürünleri fuarlarından biri kabul edilen Autopromotec, 1965’den beri, 2 yılda bir Bologna’da yapılıyor. Bu sene yeni eklenen hollerle 162.000 m2’lik alanda açılacak olan fuara, rekor düzeyde katılım ve ziyaretçi bekleniyor. Autopromotec Uluslararası Otomotiv Ekipmanları ve Aftermarket Fuarı”, İtalya’nın Bologna Şehrinde, 22 Mayıs 2019 tarihinde kapılarını açacak.

 
Etiketler:


Kategoriler: Fuar Haberleri