Autopromotec 2019 Başliyor!

Autopromotec 2019 Başliyor!

22-26 Mayıs 2019 Tarihleri arasında, İtalya’nın Bologna şehrinde 28.kez kapılarını açacak Autopromotec Fuarı 22 Mayıs saat 10.30’da açılış töreni ile başlayacak. 2017 senesinde, 1.599 katılımcı ve 113.616 ziyaretçi ile, 50 yıldan fazla olan tarihinin, rekorlarının kırıldığı Autopromotec Fuarı, otomotiv sektöründe son teknolojik gelişmelerin, ürün ve hizmetlerin sunulduğu uluslararası bir platform olarak öne çıkıyor. Dünya’nın en önemli otomotiv ekipmanları ve yan sanayi ürünleri fuarlarından biri kabul edilen Autopromotec, 1965’den beri, 2 yılda bir Bologna’da yapılıyor. Bu sene yeni eklenen hollerle 162.000 m2’lik alanda açılacak olan fuara, 1.650 firma katılıyor ve yine rekor düzeyde ziyaretçi bekleniyor.

Uluslararası bir buluşma noktası!

Autopromotec Fuar’nın, Uluslararası Pazarlar Danışmanı Emanuele Vicentini, 53 Ülkeden %43’ü yabancı, 1.650 firmanın buluşma noktası olan Autopromotec’in, otomotiv sektörü için en önemli uluslararası buluşma noktalarından biri olduğunu söyledi. Türk Ekonomisindeki durgunluğun geçici olduğunu bildiklerini, 2020 yılında, %2,5 büyüme beklentileri olduğunu sözlerine ekleyen Vicentini, Türkiye’den, Avrupa Otomotiv Pazarında her geçen yıl daha fazla bahsedilmeye başlandığını, bunun en iyi kanıtının da, Türk katılımcı ve ziyaretçilerin sayısındaki artış olduğunu sözlerine ekledi.

AutopromotecEDU yine Sanayinin gelişimine yön verecek!

Autopromotec Fuarı içinde eşzamanlı yapılan AutopromotecEDU seminer ve konferanslar dizisinde, 4 gün boyunca, teknolojideki son yenilikler, buluşlar ve gelişmeler masaya yatırılacak. 23 Mayıs günü yapılacak olan Uluslararası Aftermarket Konferansında, otomotiv satış sonrası hizmetlere ve ürünlere dönük, yenilikçi buluş ve yöntemlerin ele alınması bekleniyor.

MOTORSPORLARI ÖZEL ALAN!

Autopromotec Fuarına uzun yıllardır katılan otomotiv sektörünün uluslararası firmaları, yarış sporlarına yönelik buluş içeren tüm ürün ve hizmetlerini, bu sene ilk defa hazırlanacak olan 31 no’lu salondaki özel alanda sergileyecek. Bu alanı gezen ziyaretçiler, son teknoloji ürün ve hizmetlerin yanı sıra, yarış arabalarını, pit bölgesini gözlemleyebilecek, otomotiv sanayisinin yarış sporlarına hitap eden tüm özel sektör, kamu kurum ve kuruluşları ve ar-ge çalışmaları yapan birimleri görme imkanı bulacak. 

YENİ HOLLERLE REKOR BÜYÜKLÜKTEKİ FUAR!

Dünya’nın en önemli otomotiv ekipmanları ve yan sanayi ürünleri fuarlarından biri kabul edilen Autopromotec, 1965’den beri, 2 yılda bir Bologna’da yapılıyor. Bu sene  yeni eklenen hollerle 162.000 m2’lik alanda açılacak olan fuara, rekor düzeyde katılım ve ziyaretçi bekleniyor.

 


Kategoriler: Fuar Haberleri