MAHLE termal yönetim portföyünü günümüzün ve geleceğin araçları için genişletiyor

MAHLE termal yönetim portföyünü günümüzün ve geleceğin araçları için genişletiyor

Behr Hella Service (BHS)’in bütün hisselerinin MAHLE Aftermarket tarafından satın alınması ile birlikte BHS’nin bütün faaliyetleri 1 Ocak 2020 tarihinde MAHLE’ye aktarılacak. MAHLE müşterileri bu sayede binek araçlar ve kamyonların yanı sıra tarım ve inşaat makineleri için de geniş termal yönetim ürünleri portföyüne erişebilecekler. Gelecek dönemde, ürünler BEHR satış markası altında sunulacak ve portföy sürekli genişletilecek.

MAHLE bu sayede, müşterilerine önemi giderek artan e-mobilite alanında geleceği gören destek sunuyor. Netice termal yönetim, verimliliği önemli derecede etkilemesi ve bu sayede CO2 azaltmayı ve temizliği desteklemesi nedeniyle elektrikli araçların güvenilir çalışması için temel bir ön gerekliliktir. MAHLE Aftermarket sistem sağlayıcısı profilini desteklemeye yönelik olarak doğru yedek parçalar, tanılama sistemleri, eğitim, tamir ve bakım bilgileri sunuyor.

MAHLE Aftermarket Genel Müdürü ve Kurumsal Yönetim Başkan Yardımcısı Olaf Henning, şöyle ifade ediyor: “MAHLE OEM olarak termal yönetim alanında geniş bir uzmanlığa sahip ve artık aftermarket iş birimindeki müşterilerimiz de uzmanlığımızın avantajlarından yararlanacak”. Hening devam ediyor: “E-mobilite, orta vadede servislerde belirli yeni zorluklar ile karşımıza çıkmaya başlayacak. OEM işinden edindiğimiz uzmanlık ile servislere hedefe yönelik destek sunabiliyoruz ve parçayı doğru tanılama sistemleri ile tanımlayarak ve teknik eğitim ve tamir ve bakım bilgileri vererek doğru çözümler sunabiliyoruz”.

Halen BHS ile çalışan müşteriler, 1 Ocak 2020’den sonra da aynı parça numaraları ile sipariş verebilecekler. Geçiş sürecinde, MAHLE parça numaraları eş zamanlı olarak devreye sokulurken BHS parça numaraları değişmeden korunacak.


Kategoriler: Yedek Parça