NSK Group Geleneksel İftar Yemeği

 NSK Group Geleneksel İftar Yemeği

Geleneksel olarak yapılan NSK Group iftar daveti şenlik havasında Bursa ve İstanbul’da bu yılda büyük bir katılım ile gerçekleşti. İftar programlarının başlangıcında 10 yıl ve üzeri süre ile çalışanlara da çeşitli kategorilerde kıdem teşvik ödülleri takdim edildi. 

NSK Group fabrikalarının bulunduğu Bursa Karacabey’de 19 Mayıs 2019 Pazar günü gerçekleşen geleneksel iftar yemeği NSK Group çalışanları, aileleri ve iş ortaklarının katılımı ile yapıldı. Atatürk Kültür Parkı içerisinde yer alan Salon Taha’da kişinin katıldığı iftar yemeği şenlik havasında geçti. Ayrıca NSK Group’un İstanbul Ofisi çalışanları ve aileleri için de iftar daveti düzenlendi. İstanbul’da yapılan iftar daveti 09 Mayıs 2019 Perşembe günü Hilton Garden Inn Otel’de yapılmıştı.

400 çalışanı olan şirketin iki lokasyonda yapılan iftar davetlerine ailelerinde iştiraki ile yaklaşık 1500 kişi katıldı. İftar programlarının öncesinde NSK Group’ta 10 yıl ve üzeri çalışanlara Kıdem Teşvik Ödülleri takdim edildi. 61 çalışana 10,15,20,25 ve 30 yıl kategorilerinde ödüllerini İcra Kurulu Üyeleri Mehmet Kazangil, Said Kazangil ve Yavuz Kazangil; Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kazangil ve Onursal Başkan Nurettin Kazangil takdim etti.

İftar programları boyunca palyaçolar ile çeşitli oyunlar oynayan çocuklar,  program sonunda gerçekleşen Hacivat Karagöz gösterisi ve sihirbaz gösterisi ile doyasıya eğlendiler.


Kategoriler: Yedek Parça