Autopromotec 2019, Kapılarını Rekorlarla Kapadı!

Autopromotec 2019, Kapılarını Rekorlarla Kapadı!

28. Uluslararası Autopromotec Otomotiv Servis ekipmanları ve Aksesuarları Aftermarket Fuarı, 22-26 Mayıs Tarihleri arasında, Bologna Fuar Merkezinde yapıldı. Otomotiv satış sonrası hizmetler, servis, garaj ekipmanları ve aksesuarlarını bir araya getiren fuar, otomotiv sektöründe son teknolojik gelişmelerin, ürün ve hizmetlerin sunulduğu dünyanın en büyük uluslararası etkinlikliklerinden biri olarak biliniyor. 5 gün boyunca, 17 hol, 162.000 m2 alanda düzenlenen ve 1.676 katılımcı firmanın yer aldığı fuarı, 119.108 uluslararası firma temsilcisi ve satın alma yetkilisi ziyaret etti.  B2b İkili görüşmeler alanında 629 toplantı yapıldı.

Renzo Servadei: Katılımcı Firmaların Autopromotec 2109’da pazara sunduğu ürün, hizmet ve teknolojiler, analistlerin gelecek ile ilgili beklenti ve tahminleri doğruladı.

Autopromotec CEO’su Renzo Servadei, fuar sonuçları üzerine, ‘’katılımcı firmaların Autopromotec 2019’da sunduğu ürün ve hizmetler, geçmişte yapılan tahminleri doğrular nitelikte; teknoloji, teknik bilgi ve eğitim, otomotiv aftermarket firmalarını geleceğe götürecek en önemli ipuçları ki, bunların da hepsi Autopromotec Fuarında mevcut. Yeni yakıtlar, sürücü destek sistemleri, yeni mobilite konsepti ve çevresel farkındalık en önemli fırsat konuları arasında. Autopromotec bu bağlamda ziyaretçilere, geleceğe dönük önemli mesajlar sundu, dedi.

TÜRK KATILIMCI VE ZİYARETÇİLERDEN YOĞUN İLGİ!

Türkiye’den yıllardır, yoğun bir katılımcı ve ziyaretçi kitlesine sahip olan Autopromotec Fuarı, UİB, OSS ve TAYSAD Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyeti de ağırladı. Fuar’da incelemelerde bulunan yetkililer, gelecek sene muhtemel bir milli katılım için değerlendirme ve incelemeler yaptı. Türk Katılımcı’ların standlarını da gezen heyet, fuar’dan olumlu izlenimler ile ayrıldı.

Uluslararası bir buluşma noktası!

Autopromotec Fuar’nın, Türkiye Pazarı Danışmanı, Sancar Consulting Genel Müdürü Adnan Tolga Sancar, Autopromotec’in, otomotiv sektörü için en önemli uluslararası buluşma noktalarından biri olduğunu ve Türk Firmaların ilgisinin her geçen sene arttığını söyledi. Türkiye ile İtalya arasındaki işbirliği artışına da dikkat çeken Sancar, Autopromotec’in, uluslararası yeni pazarlara açılmak isteyen Türk Firmalara birçok açıdan büyük fırsatlar sunduğunu sözlerine ekledi.

29. Uluslararası Autopromotec Fuarı, 26-30 Mayıs 2021 Tarihleri arasında Bologna ‘da düzenlenecek.


Kategoriler: Fuar Haberleri