Knorr Bremse’den Yeni Nesil Filtreler

Knorr Bremse’den Yeni Nesil Filtreler

GENİŞLETİLMİŞ PORTFÖY

YARDIMINIZA YETİŞTİK!

Knorr-Bremse 20 yıldan uzun süredir hava kurutma ve filtreleme konularında en büyük şirketlerden biri olmuştur ve üstün kaliteli Hava Kurutucu Kartuşları ile dünya çapında ticari araçlara hizmet vermektedir.

Yardımınıza yetiştik: Hava şartlandırma ve güç aktarma sistemlerinde ürün geliştirme konusunda zengin ve kapsamlı bir deneyime sahip olan Knorr-Bremse, portföyünü kapsamlı bir ürün gamı ile genişletti.

Artık distribütörlere, servislere ve filolara çok çeşitli Hava, Kabin, Yakıt ve Yağ filtrelerini cazip bir fiyat/performans oranı ile sunabiliyoruz. Bu da işlev, kalite ve güvenlikten ödün vermeden işletme maliyetlerini düşürüyor ve neredeyse Avrupa’daki tüm ticari araç uygulamaları için bir filtremiz var.

Net bir hiyerarşiye sahip lojistik stratejimiz ve teslimat performansımız sayesinde Knorr-Bremse filtreleri hızla temin edilebiliyor. Ayrıca servisler tüm ilgili teknik verilere ulaşabiliyor ve teknik yardım hattımız ile uzmanlarımızdan yardım ve teknik destek alabiliyor. Böylece her araç hızla tekrar yollara dönebiliyor!

FİLTRE MALZEMESİ

EN İYİ PERFORMANS İÇİN EN İYİ MALZEME

Knorr-Bremse filtreleri dünya çapında yollardaki zorlu yaşam için geliştirildi: dayanıklı malzemeler, son derece etkili filtre malzemeleri ve çoğu üreticinin filtre sistemine tam olarak uyum kabiliyeti sayesinde tüm araçlar sürekli olarak en iyi şekilde korunuyor.

En güncel karşılaştırmalı testler, filtre verimliliği konusunda orijinal ekipmanlar ile aynı kaliteyi sunduklarını gösteriyor: yüksek kaliteli filtre malzemesi gaz ve sıvılar içindeki en küçük parçacıkları bile yakalıyor ve bu gaz ve sıvıların yapısını uzun süre koruyor.

Yeni filtre çeşitleri, otomotiv sektöründeki en yüksek standartlara göre onaylanmıştır. Ayrıca sürekli testler ile tüm parçaların her zaman Knorr-Bremse’nin yüksek kalite standartlarını karşılaması sağlanıyor.

» HAVA FİLTRELERİ

UZUN ÖMÜRLÜ PERFORMANS

Güçlü motorlar, tüm ticari araçların kalbi sayılır. Aracı ve sürücüyü hareket ettirir, her koşulda hedeflerine verimli bir şekilde gitmek için gereken gücü sağlar.

Motorun uzun süre boyunca maksimum performans sunabilmesi için yabancı maddelere karşı koruma sağlayan ve gereken havayı alabilmesine izin veren bir filtre sistemi gereklidir.

Knorr-Bremse Hava Filtreleri, dengeli ve yüksek kaliteli filtre malzemeleri sayesinde emilen havadaki çok küçük parçacıkları bile giderebilir. Bu da çok uygun bir yakıt tüketim hızı ile motoru aşınmaya karşı korur ve hava emme gürültüsünü minimuma indirir.

Knorr-Bremse’nin etkili Hava Filtreleri, ilgili araç motorları için geçerli olan emisyon standartlarına uyulmasına da yardımcı olur. Ayrıca özel bir emdirme yöntemi sayesinde filtre malzemesi son derece dayanıklıdır.

» YAĞ FİLTRELERİ

DAHA YÜKSEK PERFORMANS, DAHA AZ AŞINMA

İnce metalik parçalar gibi mekanik yabancı maddeler ve kurum gibi yanma işleminin kalıntıları, çağdaş motorlarda görülmektedir. Bunlar yağın yağlama kabiliyetini zayıflatır ve uzun vadede motora zarar verir.

Knorr-Bremse Yağ Filtreleri, küçük parçaların bile yağlayıcıdan ayrılmasında son derece etkilidir ve motordaki aşınmayı azaltır.Dönüş akış membranı, bakım sırasında yağın filtre içinde kalmasını sağlar. Ayrıca baypas valfi tüm motor parçalarının soğukta çalıştırma gibi tüm çalışma koşullarında gereken yağı alabilmelerini sağlar.

Ayrıca Knorr-Bremse Yağ Filtreleri sıcaklık ve basınca karşı son derece dayanıklıdır.

» KABİN FİLTRELERİ

HER YOLCULUK İÇİN İDEAL KABİN ORTAMI

Havasız ortam ve kötü kokular, uzun yolculukları gerçekten zor hale getirebilir. Ayrıca egzoz gazları, polenler ve diğer yabancı maddeler solunan havayı kirletebilir. 

Knorr-Bremse Kabin Filtreleri polen, toz ve kurumu güvenilir bir şekilde filtreleyerek sürücü kabinine temiz hava sağlar.

Ekstra aktif k a r b o n l u birleşik filtre, zararlı gazlar ve kokuların kabine girmesini engeller. Bu da temiz hava girişi, kalorifer ve klima hatlarındaki havanın kirlenmesini engeller ve her zaman sürücü kabininde ideal bir iklimin korunmasını sağlar.

Sürekli filtreleme sayesinde kabin daha temiz kalır, ön camda yoğuşma veya kir birikmez.

» YAKIT FİLTRELERİ

HER ZAMAN MAKSİMUM GÜÇ

Yüksek kaliteli yakıtlar, çağdaş yüksek performanslı motorlar için büyük önem taşır. Araçlar, ancak enjeksiyon sistemi uzun mesafeler ve kilometreler boyunca temiz dizel yakıt alabildiği sürece doğru şekilde çalışır.

Yakıtlarda kalite farklılıkları olabilir, ancak yabancı maddeler de içerebilirler.

Knorr-Bremse Yakıt Filtreleri, küçük parçacıkların bile enjeksiyon sistemine girmesini engeller ve böylece kullanım ömrünü uzatır. Özel bir su ayırma işlevi, yakıt sistemindeki tüm parçaları korozyon hasarına karşı korur, böylece pahalı onarımlara gerek kalmaz.

Yakıt Filtreleri agresif yakıt bileşenlerine karşı dayanıklıdır ve kullanılan özel malzemeler sayesinde sıcaklık ve basınca karşı son derece dayanıklıdır.

 


Kategoriler: Yedek Parça