febi ve SWAG Fren Balata Kampanyaları Büyük Ses Getirdi

febi ve SWAG Fren Balata Kampanyaları Büyük Ses Getirdi

Ferdinand Bilstein TR tarafından febi ve SWAG markaları için yapılan fren balata kampanyası bayiler tarafından büyük ilgi gördü. Rekabetçi fiyatları ile febi ve SWAG fren balataları artık daha geniş kitlelere ulaşabilecek.

Avrupa üretimi olan tüm fren balataları Ferdinand Bilstein tarafından ECE R-90’a göre sertifikalandırılır. Bu belgeyi alabilmek için fren balatalarının performansları test edilir ve bu işlem Avrupa Birliği’nde zorunludur.

Fren yaparken her santimetre önem taşır. 

Ferdinand Bilstein'in sunduğu frenleme sistemi ürünleri tamamen orijinal ekipman ile aynı kalitede parçalardan oluşmaktadır. Fren balatalarından disklere, fren hortumları ve fren merkezlerine kadar çok çeşitli ürünler sunmaya devam etmektedir.

Ferdinand Bilstein TR Otomotiv Satış Müdürü Mert Peközer “Güvenlik her zaman en büyük önceliğimizdir, sertifikalı ve Avrupa üretimi febi ve SWAG fren balataları için yapmış olduğumuz fiyat iyileştirmemiz ile artık daha rekabetçi bir şekilde piyasada yerimizi alacağız.” diyerek febi ve SWAG fren balatalarındaki fiyat ve kalite avantajına dikkati çekmiştir.


Kategoriler: Yedek Parça