Ardıç Otomotiv Ostim Şubesi Hizmete Girdi

Ardıç Otomotiv Ostim Şubesi Hizmete Girdi

Ardıç Otomotiv, Ankara Merkez ve İstanbul Şubesinin ardından Ostim şubesi ile de müşterilerine hizmet vermeye başladı. Ankara Merkez ve İstanbul şubesi ile toplamda 5.500 m2’de hizmet veren Ardıç, Ostim şubesinde de 600 m2’lik bir alanda çalışmalarını sürdürecek.

Başarılı olmak için, ürünleri doğru yerlerde doğru şekilde müşterilerle buluşturmanın, satış öncesi ve sonrasında memnuniyet odaklı hizmet vermek gerektiğini  vurgulayan Ardıç Otomotiv Genel Müdürü Fatih Ardıç, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının yoğunlaşması sonucu inşa edilen şubemiz, hizmet kalitesiyle en iyiyi sunacaktır." ifadelerini kullandı.

ARDIÇ OTOMOTİV HAKKINDA

Firmamız 1975 yılında Ankara’da bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 1996 yılına kadar perakende yedek parça satışı yapan firmamız bu seneden sonra toptan yedek parça satışına başlamıştır.  Firmamız Ankara Merkez İstanbul ve Ostim'de bulunan toplam 6.100 m2 alana sahip alana sahip iki şubesinde 65 personeli ile tüm Türkiye ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet vermektedir. 2012 yılından bu yana İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Dolapdere Sanayi Sitesinde bulunan şubemiz ile tüm ürün gruplarımızı müşterilerimize sunmaktayız. Firmamız ağır vasıta grubunda Mercedes, Man, Ford ve Bmc markalarının; iş makinası grubunda  Yanmar, Cummins ve Komatsu markalarının orijinal ve orijinal muadili ürünlerinin satış ve dağıtımını yapmakta ve toplam 60’ın üzerinde tedarikçi ile çalışmaktadır. Erkunt Traktör ile 2014 yılında yapmış olduğumuz anlaşma ile 220 yetkili Erkunt servisinin yedek parça tedariği ve garanti işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. 01 Ocak 2019 yılında yapılan anlaşma ile Ardıç Otomotiv, Türkiye'nin en büyük otomotiv satınalma gruplarından birisi olan AD-Ekol'ün Türkiye'deki 9. ortağı olmuştur. Firmamız Federal Mogul, Valeo, Bosch, Mann Filtre, ZF Sachs, Borgwarner,Gates, Febi, Kale Radyatör, Supsan, Weger, Fan Market, Genmot, Feredo, Hella, Perkins, Temel Conta ve Yumak markalarının yetkili satıcılığını yapmakta ve stoklarımızda 25.000 farklı referansta ürün bulunmaktadır.

 


Kategoriler: Yedek Parça