Azerbaycan’da SWAG standı büyük ilgi gördü!!

Azerbaycan’da SWAG standı büyük ilgi gördü!!

17-18 Eylül tarihlerinde Azerbaycan’ın Bakü şehrinde Ferdinand Bilstein TR Otomotiv Azerbaycan bayisi Active Group tarafından bu yıl 2.’si düzenlenen “Active Group Conferance” ‘ına bilstein group gold sponsor olarak SWAG markası ile katıldı.

Oto yedek parça sektöründen 20’den fazla markanın standlarının bulunduğu konferansa Ferdinand Bilstein TR Otomotiv Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Serdar Aslan, Satış Müdürü Mert Peközer ve Teknik Eğitmen Murat Çevik ile birlikte Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG Grup Satış Direktörü Ulrich Wiedemuth katıldı. Yaklaşık 2.000’in üzerinde ziyaretçinin bulunduğu konferansta 60 yıldan fazla bir süredir kaliteli, dayanıklı ve hassas yedek parça sunan SWAG markası standı ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Satış Müdürü Mert Peközer ve Teknik Eğitmen Murat Çevik perakendeciler ve ustalara SWAG markasının tanıtımını yaparken, özellikle orijinal kalitesinde 26.000’den fazla yedek parçası ile geniş ürün gamına sahip ürün gruplarından süspansiyon parçaları, zincir kitleri ve yağlar en çok dikkat çeken gruplar oldu. Ayrıca standı ziyaret eden bir çok katılımcı ile bilgi alışverişinde bulunularak Azerbaycan yedek parça sektöründe SWAG markasının bilinirliği arttırıldı.

Konferansta konuşma yapan bilstein group Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdür Serdar Aslan, yedek parça sektörü, SWAG markası ve şirket tanıtımıyla ilgili olarak ziyaretçilere bilgiler verdi. Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG Grup Satış Direktörü Ulrich Wiedemuth konferansa gösterilen yoğun ilgiden SWAG markası adına çok memnun olduklarını belirtirken, her iki yılda bir yapılan bu konferansın bir öncekine göre daha profesyonel ve başarılı olduğunu dile getirdi.


Kategoriler: Yedek Parça