OSS Derneği üyeleri, Slimstock iş birliğiyle düzenlenen yelken etkinliğinin ikincisi için Çeşme’de bir araya geldi

OSS Derneği üyeleri, Slimstock iş birliğiyle düzenlenen yelken etkinliğinin ikincisi için Çeşme’de bir araya geldi

30’a yakın firma temsilcisinin katılımıyla Setur Marina’da  gerçekleşen organizasyon büyük ilgi gördü. 23 Ekim 2019 tarihinde sabah saatlerinde teorik yelken eğitimi ile başlayan etkinlik; uygulamalı eğitim, yelken seyri ve yarışı ile devam etti.

Aktivitenin ardından öğle yemeğinde, dünya genelinde  bağımsız denetim ve danışmanlık alanlarında hizmet veren firmalardan Ernst & Young’ın  Kıdemli Müdürü Dr. Burak Kandemir; ‘’Yeni teknolojilerin otomotiv sektörüne etkisi’’ konulu sunumu ile değerli bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Kandemir yaptığı konuşmada; “Otomotiv satış sonrası pazarı teknolojiyle birlikte yeni zorluklarla karşılaşacak bir sektör. İnsanoğlu olarak öngöremediğimiz büyük teknolojik gelişmeler mevcut. Stok yönetimi de bu değişimin bir parçası olmalı çünkü hangi müşteriye hangi ürünü ne zaman sunacağımız teknolojiyle birlikte değişmeye başlıyor. Stok yönetimini kolaylaştıracak teknolojik yenilikler kullanmak, öngöremediğimiz bu dünyayı daha da ulaşılabilir hale getirecek” dedi.

OSS Derneği’nin, kurulduğu yıldan beri çok sesli ve şeffaf bir dernek yapısı inşa edebilmek adına tüm Yönetim Kurulları ve Alt Grupları vasıtasıyla çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Ziya Özalp, bu bağlamda sektörü daha da ileriye taşıyabilmek  adına çalışma grubu yapılarında bir dizi değişikliğe gidilerek bu dönemde 7 farklı çalışma grubu ile faaliyetlerine devam edeceğini bildirdi. Ziya Özalp ; ‘’Bunun yanı sıra gündemimizde sahte ile mücadele kampanyası ve sektör büyüklüğünü ölçmek adına yaptığımız çalışmalar yer almaktadır. Sizlerin değerli katılımlarıyla ,önemli bir buluşma olan bu etkinlik vesilesiyle yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Etkinlik, OSS Dernek Başkanı Ziya Özalp’in Dr. Burak Kandemir’e plaket takdim etmesinin ardından katılımcılara sertifikalarılarının verilmesi ile son buldu.

 

 


Kategoriler: Yedek Parça