Sıkı sıkıya bağlı olduğumuz değerler, tam 65 yıldır başarı yolculuğumuza ışık tutmaya devam ediyor

Sıkı sıkıya bağlı olduğumuz değerler, tam 65 yıldır başarı yolculuğumuza ışık tutmaya devam ediyor

Bu yıl 65. Kuruluş yılını kutlayan ve döner mil keçeleri alanında Türkiye’nin lider markası olan SKT, 2020 bayiler toplantısını 7-8 Şubat tarihlerinde Sapanca’da gerçekleştirdi.  Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren SKT Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ali Diniz, 2020 yılında yapılacak yatırımlara yönelik attıkları adımları anlatırken, SKT Genel Müdürü Sn. A. Kaan Türkel 2020 yılın da gerçekleştirmek istedikleri hedefleri ve projeleri anlattı.

SKT olarak 2020 yılında büyük hedefleri ve yeni projeleri olduğunu anlatan Sn. Türkel konuşmasına şu sözlerle devam etti: “2020 yılı için belirlediğimiz hedefler doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda bayilerimiz ile birlikte pazar payımızı arttırmaya yönelik hedeflerimiz bulunuyor. Bayilerimiz aracılığıyla oluşturduğumuz bu sinerji sayesinde büyüyoruz ve güçleniyoruz. Etkin adımlar atmamız ve birlikte daha güçlenmemiz için bayilerimizin de bizi daha çok zorlamalarını istiyoruz.” dedi.

“TÜRKİYE PAZARI VE İHRACAT ALANINDA ETKİN ADIMLAR ATTIK”

SKT Pazarlama ve Satış Müdürü Sn. Emrah İşbilir, toplantıda Yurtiçi pazarı ve İhracat hedefleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sn. İşbilir; “SKT üretiminin %50 sinden fazlasını ihraç etmektedir. Türkiye ekonomisine bu anlamda önemli bir katkıda bulunulmaktadır. Almanya, İngiltere, Fransa ve Rusya gibi otomotiv sektörünün lokomotifi olan ülkelere ihracat yapan firmamız, günümüzde 40’dan fazla ülkeye SKT kalitesini ihraç etmektedir” dedi. Ayrıca Türkiye pazarı için yapılan pazarlama faaliyetleri hakkında detaylı bilgilendirmede bulunan İşbilir, bayileri ile birlikte SKT’nin Pazar payını daha da arttıracaklarını ve markanın lider konumunu güçlendireceklerini belirtti.

SKT ÜRÜNLERİ ARTIK TECDOC’ta..

SKT, yurtiçi ve yurtdışı aftermarket alanındaki hedefleri kapsamında Avrupa’nın lider sistemi olan Tecdoc’ ta yer almaya başladıklarını belirten Sn. İşbilir, yağ keçeleri konusunda veri sağlayıcısı olan tek Türk firması olarak ürünlerimiz ile ilgili verilere Tecdoc sisteminden ulaşabilirsiniz” dedi.

Yapılan değerlendirmelerin ardından düzenlenen plaket töreni ve Gala Yemeği ile toplantı sona erdi.


Kategoriler: Yedek Parça