Automechanika Istanbul Fuarı 2021’e ertelendi!

Automechanika Istanbul Fuarı 2021’e ertelendi!

Otomotiv endüstrisi için önemli yeri olan ve 25-28 Haziran tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan Automechanika İstanbul Fuarı, Corona virüsü sebebiyle 08-11 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlenecek!  

Konu ile ilgili Automechanika yetkililerinin yaptığı açıklamayı aşağıda görebilirsiniz.

Automechanika Istanbul olarak 2020 yılı Haziran ayında düzenlemeyi planladığımız Automechanika Istanbul 2020 fuarımızı, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın 21 Nisan 2020 tarihinde Corona Virüs (COVID-19/Sars-CoV-2) kaynaklı fuar organizasyonları ve etkinliklerin düzenlenmesine dair açıkladığı mücbir sebeplerden ötürü 2021 yılına ertelemiş olduğumuzu üzülerek bilgilerinize sunarız.

Gerek ülkemizin gerekse tüm dünyanın verdiği bu büyük mücadelede ve yaşanılan bu zorlu dönemde, mücbir sebeplerden dolayı söz konusu kararı açıklamanın derin üzüntüsü içinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bu bağlamda, özellikle geçtiğimiz son birkaç haftada siz değerli katılımcılarımızın, fuarımızı destekleyen derneklerimizin, iş ortaklarımızın ve sevgili ziyaretçilerimizin gösterdiği destek ve işbirliği için yürekten teşekkür eder, sizlerle beraber omuz omuza bu süreci de aşacağımıza olan inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz.

Automechanika Istanbul olarak, her bir krizin beraberinde yeni fırsatlar ve çözümler getirdiğine inanıyoruz.

Bu bilinçten yola çıkarak, şu an Automechanika Istanbul ve paralelindeki tüm fuarlarımız için dijital platform üzerinde yine global işbirliği oluşturma ve yeni işbirliklerinin yaratılması noktasında fayda oluşturabilecek çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Söz konusu dijital platformun, 2021 yılında yeniden bir araya gelene dek bu süre içerisinde ticaret hacmini canlandırmaya yönelik, önemli bir köprü görevi göreceğine inanıyor, bu noktada da özel ve verimli bir alternatif olması yönünde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Şüphesiz, 2021’e ertelenen Automechanika Istanbul Fuarı’mız ile ilgili hepinizin soruları olacaktır. Tüm sorularınızın yanıtlarına dair detaylı bilgilendirmeye web sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz. Bunun yanı sıra, katılımcılarımız başta olmak üzere ilgili tüm kişilere, detaylı bilgilendirme e-posta vasıtası ile ayrıca gerçekleştirilecektir. Eş zamanlı olarak tüm basın da bilgilendirilecektir.


Kategoriler: Yedek Parça