SKT, Ürün Gamına Motor Conta Grubu Ürünlerini Ekledi

SKT, Ürün Gamına Motor Conta Grubu Ürünlerini Ekledi

Sektöründe, müşteri ilişkilerini güven ve memnuniyet temeli üzerine kurmuş olan SKT, sızdırmazlık ürünleri konusunda doğru ve güvenilir çözümler sunmaya devam etmektedir. Her geçen gün ürün çeşitliliğini arttırarak iş ortaklarının ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya devam eden SKT, Motor Conta Grubu ürünlerini ürün gamına eklemenin gururunu yaşamaktadır.

 65 yılık köklü geçmişe sahip marka olan SKT, yeni dönemde; Motor Takım Contaları , Silindir Kapak Contaları, Üst Takım Contalar ve Alt Takım Contalarından oluşan yeni ürün grubunu pazara sunmakta olduğunu söyleyen SKT Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Emrah İşbilir, "Kurulduğu ilk gününden bu yana yenilikçi ve mükemmeliyetçi gelecek vizyonuyla sektöründe zirvenin en güçlü oyuncularından biri olmayı başaran SKT, ürün gamına kattığı conta ürün grubuyla iş ortaklarına her zamanki gibi üstün kalitede ürünler sunmayı amaçlamıştır. SKT büyük bir özveri ile gerçekleştirmiş olduğu Ar-Ge çalışmalarının ve yatırımlarının en yeni karşılığı olan Conta ürün grubunda da diğer ürün grupları gibi maksi- mum kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır" dedi.

SKT, 2021 yılında da müşterilerine üstün kaliteye sahip ürünlerini, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet, hızlı ve güvenilir teslimat prensibiyle sunarak yoluna emin adımlarla devam edecektir.

65 yıldır ailemizin bir parçası olan tüm değerli iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

 


Kategoriler: Yedek Parça