Autopromotec Fuarı, 25-28 Mayis 2022 Tarihlerinde 29. Kez Kapılarını Açıyor

Autopromotec Fuarı, 25-28 Mayis 2022 Tarihlerinde 29. Kez Kapılarını Açıyor

Aftermarket sektörünün Avrupa’daki en önemli uluslararası buluşma noktalarından olan ve İtalya’nın çok önemli bir markası haline gelen “Autopromotec Uluslararası Otomotiv Ekipmanları ve Aftermarket Fuarı” geri sayıma başladı. 25-28 Mayıs 2022 tarihlerinde 29. kez kapılarını açacak olan Fuar, otomotiv aftermarket sektörünün uluslararası oyuncularını bir araya getiriyor ve firmalara önemli iş bağlantıları için zemin oluşturuyor.

Autopromotec 2022 pandemi sürecinde, otomotiv after market sektöründe yer alan, yeni müşteriler ve pazarlar bulmak isteyen üreticiler için, uzun bir aradan sonra gerçekleştirilecek ilk uluslarası etkinlik olma özelliğini taşıyor.

Autopromotec CEO’su Renzo Servadei; uluslararası otomotiv after market sektörünün en önemli oyuncularından alınan yüksek katılım talebi göz önüne alındığında, Autopromotec 2022 Fuarı’nın, şimdiye kadar yapılan en iyi uluslararası etkinlik olacağını söyleyebilirim, dedi. Servadei ayrıca, otomotiv aftermarket sektörünün en son yenilik ve trendlerinin Autopromotec’de sergileneceğini, yakın geleceğin ihtiyaçlarından olan bağlantılı, akıllı, yeni mobilite araçlarına özel ilgi gösterileceğini de söyledi.

AUTOPROMOTEC 2022 FUARI, AFTERMARKET PAZARINDA FAALİYET GÖSTEREN TÜRK FİRMALAR İÇİN PANDEMİ DÖNEMİ SONRASINDA KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR BULUŞMA!

Autopromotec 2019, 162.000 m2’lik 17 holde gerçekleştirildi. 53 ülkeden 1.599 firmanın katıldığı fuarı, 119.108 profesyonel ziyaret etti. Fuar ile eş zamanlı olarak yapılan ‘’Autopromotec EDU’’ isimli seminer ve konferanslarda, aftermarket sektörünün dünü bugünü ve geleceği masaya yatırıldı. İtalya ve Türkiye arasında, şirket satın almaları ve evliliklerine imza atan Sancar Consulting’in Genel Müdürü Adnan Tolga Sancar, Autopromotec Fuarı’nın, pandemi dönemi sonrasında Türk Aftermarket üreticilerine büyük fırsatlar ve yeni pazar olanakları sağladığını, Türk üreticilerin Fuar’da, gerek üretim kalitesi, gerekse fiyat açısından çok ilgi gördüğünü, söyledi. Sancar ayrıca, Türk Otomotiv Aftermarket sektöründe yer alan, yenilik ve ileri teknoloji arayan tüm sektör temsilcilerinin, servis ekipmanları, diagnostik, lastik, kaporta tamir, bakım, yedek parça,  araç yıkama ünitelerindeki son gelişmeleri görmek için Autopromotec Fuarını ziyaret etmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

Autopromotec Uluslararası Otomotiv Ekipmanları ve Aftermarket Fuarı”, İtalya’nın Bologna Şehrinde, 25 Mayıs 2022 tarihinde 29. kez kapılarını açacak.

Daha detaylı bilgi için:

Sancar Consulting

Adnan Tolga Sancar

tolga@sancarconsulting.com,

0 216 413 1155, 0 533 6596500
Etiketler: