Murat Usta Cevaplıyor - Otomobil Soru Cevap

Tümü           Motor           Elektrik           Diferansiyel           Fren           Karoser ve boya           Şanzıman           Süspansiyon           Akü           Egzoz           Filtre           Diğer           Direksiyon           Soğutma          
 • Slm 99 model renault 19 europa aracım isteksiz ve verimsiz çalışıyor.. Akü ve bujileri değiştim ama tam düzekmedi, en son elektrik kaçağı vardı, elektrikçi tesisatın içine role attı bir adet.. O zamandan sonra düzelmedi ne yapmalıyım..

  Lütfi Sümer , 02.11.2019
 • Lütfi Bey Merhaba.

   

  Öncelikle gönderdiğiniz soru için teşekkür etmek isterim.Araçta bulunan sorun için birşeyler söylebilmek için öncesinde yapılan işlemleri bilip sorunu detaylı incelemek gerekir.Araca sonradan takılan meteryaller sorunu geçici çözmekle birlikte bir sürü farklı soruna yol açmaktadır.Dolayısıyla araca sonradan takılan uyumsuz parçaları tavsiye etmemekteyim.Araca neden role takıldığıyla ilgili veya hangi parçaya role takıldığı sorularını yanıtlar iseniz aracın performansına etki edip etmediği hakkında bir şeyler söyleyebilirim. yerineUmarım sorunuzla ilgili yardımcı olabilmişimdir.

   

  saygılarımla

  , 04.11.2019
Facebook Twitter Google LinkedIn