Murat Usta Cevaplıyor - Otomobil Soru Cevap

Tümü           Motor           Elektrik           Diferansiyel           Fren           Karoser ve boya           Şanzıman           Süspansiyon           Akü           Egzoz           Filtre           Diğer           Direksiyon           Soğutma          
  • Selamun aleyküm ustam aracım 2004 model pegout 206 benzin lpg li araba arabayla normal seyir halindeyken 1500 2000 devir arasın özellikle de düşük viteste ayağımı gazdan çekince araba Kendini itekliyor gibi oluyor yani böyle 2 3 defa sarsılıyor twkerler hızla dönmeye başlıyınca da kesiliyor neyden olabilir yardımcı olursan çok sevinirim.

    Ahmet Varlı, 20.02.2021
  •                      Ahmet Bey öncelikle gönderdiğiniz soru için teşekkür etmek isterim. Aracınızdaki sorunla ilgili olarak yakıt enjektörleri ve yakıt oranlarını kontrol ettirin özellikle enjektör milisaniyeleri bu kontrolde önemli bir değeri oluşturmakta bunun yanı sıra silindir içinde yakıt hava karışımı dışında bir maddenin yanmaya karışması ve eşlik etmesi de bu soruna sebebiyet vermiş olabilir. Umarım sorunuzla ilgili yardımcı olabilmişimdir.

    , 23.02.2021
Facebook Twitter Google LinkedIn