Murat Usta Cevaplıyor - Otomobil Soru Cevap

Tümü           Motor           Elektrik           Diferansiyel           Fren           Karoser ve boya           Şanzıman           Süspansiyon           Akü           Egzoz           Filtre           Diğer           Direksiyon           Soğutma          
  • İyi günler 2007 model clio 1.5 65 hp araç sahibiyim aracım 120 km yi geçtikten sonra titremeye başlıyor ve aracım 130 km den sonra kolay kolay hız kazanmıyor. Bu 65 beygir olmasından mı kaynaklı yoksa rot balans ayarımı gerektiriyor Ayrıca daha önce sanayide gösterdiğimde motorun yarıda dediler nasıl yani dediğimde korkma bakımlarını yaptırırsan 10 yıl daha götürür dedi araç 160 bin km de ustam.

    kenan karahan, 29.08.2021
  •            Kenan Bey öncelikle gönderdiğiniz soru için teşekkür etmek isterim.130 km de titreme tekerlek balansı ile alakalıdır özellikle size tavsiyem titreme üst kilometrelerde olduğundan daha hassas olan yer balansı yaptırmanız yönünde olacaktır. Aracın üst viteslerde çekişinin düşük olması konusu ise incelenmesi gerekli bir konu size tavsiyem Renault araçlarında tecrübeli bir noktaya aracı götürürseniz aracı test ederek daha doğru bilgiyi size verebilirler. Umarım sorunuzla ilgili yardımcı olabilmişimdir.

    , 31.08.2021
Facebook Twitter Google LinkedIn